Naše hodnoty

Komplexní péče o harmonický
rozvoj vašich dětí

Individuální péče

Péče o dítě je přizpůsobena jeho individuálním potřebám s ohledem na jeho zdraví a výchovu.

Spojení sourozenců

Děti jsou při ranních a odpoledních hrách a činnostech spojeny, což vytváří příjemné prostředí zejména pro sourozenecké dvojice.

Správná životospráva

Důraz je kladen na dodržování správné životosprávy, včetně zajištění hodnotné stravy a dostatečného spánku.

Všestranný rozvoj

Program zahrnuje výchovné činnosti a cílený pohybový režim, které podporují všestranný rozvoj osobnosti dítěte.

Historie, poslání a jedinečné
prostředí pro děti

Mateřská škola a Jesle Pohádka byla založena v srpnu 2006 jako soukromé zařízení, které vzniklo privatizací původních městských jeslí. Od té doby poskytujeme dětem bezpečné a podnětné prostředí, kde mohou rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Naše zařízení splňuje vysoké standardy soukromého školského zařízení, což dokládá i naše zařazení do státní sítě škol. Tento statut nám umožňuje poskytovat výchovně vzdělávací činnost na nadstandardní úrovni, která odpovídá všem požadavkům moderního vzdělávání. Kapacita našeho zařízení je 55 dětí, což nám umožňuje udržovat individuální přístup ke každému dítěti a zajišťovat tak jeho harmonický rozvoj v přátelském a podporujícím prostředí.
MŠ se nachází v klidové zóně v centru Mladé Boleslavi v dosahu MHD s dostatkem parkovacích míst. Součástí zařízení je i velká, členitá zahrada vybavená novými herními prvky odpovídající věku dětí.
Při ranních a odpoledních hrách a činnostech jsou děti spojeny, a proto se u nás velmi dobře cítí sourozenecké dvojice. Péče o dítě je individuální, vychází z potřeb dítěte s ohledem na zdravotní i výchovná hlediska tak, aby byl zajištěn jeho kompletní harmonický vývoj. Klade se důraz na dodržování správné životosprávy, zajišťování hodnotné stravy, dostatečný spánek, výchovnou činnost pro všestranný rozvoj osobnosti dítěte a cílený pohybový režim dětí.
Twigsee je digitální platforma určená pro mateřské školy, která usnadňuje správu a komunikaci mezi školou a rodiči. Systém umožňuje mateřským školám digitalizovat administrativní úkony, jako je docházka, plánování aktivit, zasílání zpráv rodičům, sdílení fotografií a dalších informací o dětech. Twigsee také nabízí funkce pro evidenci dokumentů, zdravotních záznamů a další nástroje, které usnadňují každodenní provoz školky. Rodiče mohou prostřednictvím aplikace Twigsee jednoduše sledovat, co jejich děti dělají během dne, komunikovat s pedagogy a spravovat různé administrativní záležitosti spojené s docházkou jejich dítěte do školky. Platforma je navržena tak, aby zjednodušila a zefektivnila komunikaci mezi školou a rodiči a zároveň poskytla bezpečný prostor pro sdílení informací.
Naše třídy

Děti jsou rozděleny
věkově do 4 tříd

Medvídci